Book
In basket
Rozalia / Magdalena Wala. - Poznań, Czwarta Strona - Grupa Wydawnictwa Poznańskiego, copyright 2017. - 371, [1] strona ; 21 cm.
(Damy i Buntowniczki ; 2)
Zakazane lektury, niebezpieczne tajemnice i grupy konspiratorów to niemalże codzienność dla młodziutkiej Rozalii, która w tajemnicy przed ojcem wyjeżdża do majątku w Czarnowcu. We dworze dzieją się rzeczy dziwne. Dziewczyna widzi niepokojące światła, kogoś chodzącego w nocy po ogrodzie, a położone nieopodal ruiny wydają się idealnym siedliskiem dla spiskowców. Pewnej nocy, gdy postanawia wyjść z dworu i zaspokoić ciekawość, wpada na tajemniczego mężczyznę. Tymczasem służba plotkuje na temat Wąpierza, który nawiedza mury Czarnowca. Jednak legendy pozostawić należy tym, którzy pragną w nie wierzyć. To co czeka Rozalię jest dużo bardziej przerażające, choć prawdziwe. XIX wiek jeszcze nigdy nie był tak pociągający! Zanurz się w dworskie intrygi, powstańcze rebelie i miłosne manipulacje.

Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.
Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek publicznych.
Availability:
Biblioteka Suska
All copies are currently on loan: sygn. 821.162.1-3 (1 egz.)
Biblioteka Suska - filia Szpital
All copies are currently on loan: sygn. 821.162.1-3 (1 egz.)
Biblioteka Suska - filia Zasypnica
There are copies available to loan: sygn. 821.162.1-3 (1 egz.)
Notes:
Funding information note
Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek publicznych.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again